Najczęstsze pytania

Obejrzyj informacje na YouTube:

Zobacz, co oferujemy.

Zobacz, jak szybko i bezpiecznie kupować produkty cyfrowe online.

 

Czym jest kupiony produkt?

Produkt jest kodem cyfrowym, dzięki któremu odbierzesz produkt wpisując go do konsoli lub na gamingowej platformie internetowej np. STEAM, ORIGIN, UPLAY, NINTENDO i wiele innych.

Jak kupować?

Można kupować online lub w sklepach.

Zakupy online

W jakich godzinach dostarczacie e-Prezenty?

Dostarczamy je natychmiast po potwierdzeniu płatności. Jest to automatyczna usługa i działa przez 24 godziny na dobę.

Czy muszę logować się lub rejestrować?

Nie musisz. Wystarczy, że podasz dane do wysyłki.

Co daje posiadanie konto?

Mając konto zawsze możesz wrócić do historii zakupów. Pobrać ponownie kupiony kod. Ponadto, dla posiadaczy kont organizujemy specjalne promocje i wyprzedaże. Warto mieć konto :-).

Jak otrzymam kod?

Po potwierdzeniu płatności otrzymasz maila z linkiem na stronę w celu pobrania kodu. Dla bezpieczeństwa link będzie aktywny po wpisaniu PINu. Na wskazany numer telefonu wyślemy PIN w formie SMS. Po wpisaniu PINu wyświetli się kod, który będzie można wydrukować lub zapisać. Instrukcję wykorzystania kodu zawsze znajdziesz przy opisie produktu.

Jakie są możliwe sposoby płatności online?

Płatności dokonujesz przez bezpieczną platformę PayU, która obsługuje też Allegro i setki innych sklepów internetowych. Na PayU możesz zapłacić online kartą lub z rachunku bankowego.

Czy mogę zrezygnować z zakupu kodu w trakcie zakupów?

Zrezygnować z zakupu można w dowolnym momencie przed potwierdzeniem płatności na portalu PayU. Po potwierdzeniu płatności nie można zrezygnować, gdyż system automatycznie wyśle zakupiony kod na Twój adres email.

Czy mogę dokonać zwrotu zakupionego kodu?

Nie, nie można dokonać zwrotu. Jest to spowodowane tym, że kod został wygenerowany i uwidoczniony, co umożliwia skopiowanie kodu i wykorzystania go przez inne nieuprawnione osoby.

Co zrobić jak kod nie zadziała?

Zdarza się to niezwykle sporadycznie, ale przyczyn może być kilka. Po pierwsze, natychmiast napisz do nas: biuro@optylio.com
Opisz dokładnie, co dzieje się, jaki komunikat otrzymujesz. Pomożemy możliwie szybko.

Czy jeśli kod nie zadziała, to zawsze wina kodu?

Nie. Najczęściej zdarzają się przypadki „zbanowanych” konsol i innych urządzeń, które podczas połączenia online nie uzyskały dostępu do serwerów wydawcy kodu.

Jaki dokument zakupu otrzymam?

Na podany adres email wyślemy fakturę VAT za zakupione produkty.

Dlaczego wasze ceny są wyższe niż firm na Allegro?

Jesteśmy polską firmą działającą zgodnie z polski prawem podatkowym. Musimy naliczyć podatek VAT w wysokości 23 %, co zabezpiecza Ciebie przed konsekwencjami podatkowymi ze strony Urzędu Skarbowego.

Ponadto, nasze kody pochodzą wyłącznie od Autoryzowanych Dystrybutorów, co gwarantuje Tobie oficjalne i zgodne z prawem autorskich korzystanie z zakupionych produktów.

Zakupy w sklepach

Co powiedzieć sprzedawcy?

Wystarczy, że poprosisz o wybrany produkt z naszej strony internetowej i Sprzedawca wydrukuje kupon z kodem. Będzie można zapłacić gotówką

Co mam zrobić z kupionym kodem?

Na kuponie z kodem jest dokładna instrukcja, gdzie i w jaki sposób wpisać ten kod w celu pobrania kupionego produktu tj. gry, doładowania, audiobooka.

Czy jest jedna instrukcja pobrania produktu?

Nie ma jednej instrukcji, gdyż oferujemy kody na różne produkty pobierane na różnych platformach internetowych. Każdy produkt ma swoją instrukcją.

Czy ceny w sklepie detalicznym są wyższe?

Nie. Ceny u naszych Partnerów są identyczne jak u nas na stronie. Zapraszamy do sklepów, gdzie można zapłacić gotówką.

Masz inne pytanie?

Prosimy napisz do nas : biuro@optylio.com